Raadsleden

Periode

Huidig

Fracties

Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Bekijk pagina
Leden van Voorzitter Gemeenteraad en Griffier
  1. Marianne Schuurmans-Wijdeven Voorzitter
  2. John van der Rhee Griffier
  3. Fouad Sidali Eerste vice-voorzitter
  4. Johan Rip Tweede vice-voorzitter

VVD

8 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Beryl van Straten-van Diepenbeek Fractievoorzitter
  2. Mark Achterbergh-Copier Raadslid
  3. Henriët van den Berg Raadslid
  4. Sander Blankestein Raadslid
  5. Marten Boels Raadslid
  6. Trudie van 't Hull-Bettink Raadslid
  7. Katrijn Kliphuis Raadslid
  8. Asha Mees Raadslid
  9. Wim Dikkes Commissielid

HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
  1. Johan Rip Fractievoorzitter
  2. Nikkie Elfers Raadslid
  3. Kees Klaassen Raadslid
  4. Jeanette Koolmoes Raadslid
  5. Abdelaziz Salhi Raadslid
  6. Manon Woolthuis Raadslid
  7. Mark Bax Commissielid

GroenLinks

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Peter Boerman Fractievoorzitter
  2. Kim van Goethem Raadslid
  3. Eline Gumbert Raadslid
  4. Roy Staal Raadslid
  5. Dennis Zuyderwijk Raadslid

D66

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Gerdien Knikker Fractievoorzitter
  2. Sophie van de Meeberg Raadslid
  3. Carin Smand Raadslid
  4. Demi van der Veldt Raadslid
  5. Sicco Jan Bier Commissielid

CDA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Erik van der Peet Fractievoorzitter
  2. Dick Blom Raadslid
  3. Pauline Maat Raadslid
  4. Herman Koning Commissielid
  5. Pascalle Vera Evertman Commissielid

Forza! Haarlemmermeer

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Forza! Haarlemmermeer
  1. Erik Vermeulen Fractievoorzitter
  2. Marlène Hogervorst Raadslid
  3. Jordy Schaap Raadslid
  4. Yasmine Bouwhuis Commissielid
  5. Paul Vermeulen Commissielid

PvdA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Fouad Sidali Fractievoorzitter
  2. Kim Denie Raadslid
  3. Roelof van Laar Raadslid
  4. Birgitta Kamsteeg Commissielid

SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)
  1. Rinus Beusenberg Fractievoorzitter
  2. Tim Beusenberg Raadslid
  3. Ingrid Pfeil Commissielid

ChristenUnie-SGP

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie-SGP
  1. Jennifer Hup Fractievoorzitter
  2. Dick den Butter Commissielid

Forum voor Democratie (FVD)

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Forum voor Democratie (FVD)
  1. Brigitte Antolini Fractievoorzitter
  2. Pim Huijer Commissielid
  3. Maaike Roos Commissielid

EEN Haarlemmermeer

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van EEN Haarlemmermeer
  1. Hans Spijker Fractievoorzitter
  2. Marcel Winkelhuis Commissielid

Belang van Nederland (BVNL)

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Belang van Nederland (BVNL)
  1. Paul Meijer Fractievoorzitter

GEZOND Haarlemmermeer

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van GEZOND Haarlemmermeer
  1. Kasper Sulmann Fractievoorzitter
  2. Edwin Hagemeijer Commissielid

Bestuur & Organisatie

College B&W

Bekijk pagina
Leden van College B&W
  1. Marianne Schuurmans-Wijdeven Burgemeester
  2. Charif El Idrissi (HAP) Wethouder
  3. Charlotte van der Meij (D66) Wethouder
  4. Jurgen Nobel (VVD) Wethouder
  5. Marja Ruigrok (VVD) Wethouder
  6. Mariette Sedee-Schuitemaker (CDA) Wethouder
  7. Marjolein Steffens-van de Water (HAP) Wethouder

Griffie

Leden van Griffie
  1. John van der Rhee Griffier
  2. Jaap Baars Raadsadviseur
  3. Joost van Aalst Communicatieadviseur
  4. Margo Rosdorff Secretaris Rekenkamer
  5. Mariska Damen Assistent-griffier
  6. Marnix Gerding Assistent-griffier
  7. Bart Heerema Assistent-griffier
  8. Lizette Ouwehand-Brussel Assistent-griffier
  9. Sylvia Schlebaum Secretaresse
  10. Eveline Ten Hage-Rijkmans Griffiemedewerker
  11. Marianne Vercouteren Tijdelijk afwezig

Jongerengemeenteraad

Bekijk pagina
Leden van Jongerengemeenteraad
  1. Jayden Gauri Voorzitter Jongeren-gemeenteraad
  2. Bart Heerema Griffier (JGR)
  3. Kimi Bongenaar Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  4. Mark Bruinsma Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  5. Massine Dahmaza Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  6. Cas Dolderman Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  7. Kiyan Farshchi Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  8. Mylene Finke Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  9. Olivier van Kuilenburg Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  10. Javy Ravesteijn Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  11. Kiki Rombouts Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  12. Cheryl Spaargaren Lid Jongeren-gemeenteraad (JGR)
  13. Nick Hendriks Onafhankelijke begeleider JGR
  14. Kim Denie Ambassadeur JGR
  15. Pauline Maat Ambassadeur JGR
  16. Asha Mees Ambassadeur JGR
  17. Demi van der Veldt Ambassadeur JGR
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens