Sophie van de Meeberg

Naam: Sophie van de Meeberg

Raadslid, D66
Raadslid Actief sinds 15 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

M. 06 2824 0709

Nevenfuncties

Eigenaar/verhuismanager van TurnQi (bezoldigd)

- Lid van de externe klachtencommissie van Kinderdagverblijf “Het Woudlopertje” (onbezoldigd)

 

- Radiopresentator Meeromroep (tot mrt 2019, onbezoldigd)

 

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 15 jun. 2022 Raadslid, D66

2022

  • 31 mrt. 2022 - 15 jun. 2022 Fractieassistent, D66
  • 28 sep. 2020 - 30 mrt. 2022 Raadslid, D66

2020

  • 26 aug. 2020 - 28 sep. 2020 Raadslid, HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
  • 10 mrt. 2020 - 26 aug. 2020 Fractievoorzitter, HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
  • 05 jun. 2014 - 10 mrt. 2020 Raadslid, HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens