Raadsleden

Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Fractie informatie

Logo van Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Leden

Foto van M.H.F. (Marianne) Schuurmans-Wijdeven M.H.F. (Marianne) Schuurmans-Wijdeven (Voorzitter) vanaf 10-07-2019
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
7

Leden

Foto van B.C. (Beryl) van Straten B.C. (Beryl) van Straten (Fractievoorzitter) vanaf 10-01-2019
Foto van M. (Mark) Achterbergh-Copier M. (Mark) Achterbergh-Copier (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van E. (Erik) Boscher E. (Erik) Boscher (Raadslid) vanaf 10-01-2019
Foto van A. (Adam) Elzakalai A. (Adam) Elzakalai (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van G.D.W. (Trudie) van 't Hull-Bettink G.D.W. (Trudie) van 't Hull-Bettink (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van K. (Katrijn) Kliphuis K. (Katrijn) Kliphuis (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van H.J. (Henriët) van den Berg H.J. (Henriët) van den Berg (Fractieassistent) vanaf 21-03-2019
 

HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)

Fractie informatie

Logo van HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
Huidig aantal zetels
7

Leden

Foto van J.G. (Johan) Rip J.G. (Johan) Rip (Fractievoorzitter)
Foto van N.M. (Nikkie) Elfers N.M. (Nikkie) Elfers (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van C. (Charif) El Idrissi C. (Charif) El Idrissi (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van J. (Jeanette) Koolmoes J. (Jeanette) Koolmoes (Raadslid) vanaf 10-01-2019
Foto van J. (Jennifer) van Os J. (Jennifer) van Os (Fractieassistent) vanaf 06-06-2019
Foto van H.J.C. (Henk) van Steenis H.J.C. (Henk) van Steenis (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van H.C.M. (Herman) Koning H.C.M. (Herman) Koning (Fractievoorzitter) vanaf 10-01-2019
Foto van T.M. (Dick) Blom T.M. (Dick) Blom (Raadslid)
Foto van A.P. (Pauline) Maat A.P. (Pauline) Maat (Raadslid) vanaf 10-01-2019
Foto van E.J. (Erik) van der Peet E.J. (Erik) van der Peet (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van I.C. (Ingrid) Vink I.C. (Ingrid) Vink (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van H.J. (Erik) Oostwouder H.J. (Erik) Oostwouder (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
 

Forza! Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van Forza! Haarlemmermeer
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van P.C.I. (Paul) Meijer P.C.I. (Paul) Meijer (Fractievoorzitter)
Foto van T.M.H. (Tjarda) Reesink T.M.H. (Tjarda) Reesink (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van J.J. (Jordy) Schaap J.J. (Jordy) Schaap (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van E. (Erik) Vermeulen E. (Erik) Vermeulen (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van J.A. (Juriaan) Kos J.A. (Juriaan) Kos (Fractieassistent) vanaf 07-03-2019
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van M.E. (Maaike) Ballieux-Hamel M.E. (Maaike) Ballieux-Hamel (Fractievoorzitter)
Foto van P.J. (Peter) Boerman P.J. (Peter) Boerman (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van W.G. (Wim) Jansen W.G. (Wim) Jansen (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van A.E. (Eline) Gumbert A.E. (Eline) Gumbert (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van J.C. (Joost) Koomen J.C. (Joost) Koomen (Fractievoorzitter)
Foto van G. (Gerdien) Knikker G. (Gerdien) Knikker (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van C.F.M. (Charlotte) van der Meij C.F.M. (Charlotte) van der Meij (Raadslid) vanaf 01-01-2019
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van W.J.J.M. (Willem) Klijn W.J.J.M. (Willem) Klijn (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2019
Foto van R.F. (Rashana) Hussain R.F. (Rashana) Hussain (Raadslid) vanaf 10-01-2019
Foto van D. (Dicky) Kerkhoff D. (Dicky) Kerkhoff (Raadslid) vanaf 01-01-2019
Foto van A.L.M. (Bert) den Elzen A.L.M. (Bert) den Elzen (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
Foto van J.B. (Birgitta) Kamsteeg J.B. (Birgitta) Kamsteeg (Fractieassistent) vanaf 11-07-2019
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van J.P.H. (Koos) de Vries J.P.H. (Koos) de Vries (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2019
Foto van H. (Dick) den Butter H. (Dick) den Butter (Raadslid) vanaf 01-01-2019
 

EEN Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van EEN Haarlemmermeer
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van H.P. (Hans) Spijker H.P. (Hans) Spijker (Fractievoorzitter)
Foto van W.J. (Wim) Brik W.J. (Wim) Brik (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
 

SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)

Fractie informatie

Logo van SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van M.L. (Rinus) Beusenberg M.L. (Rinus) Beusenberg (Fractievoorzitter)
Foto van T.M. (Tim) Beusenberg T.M. (Tim) Beusenberg (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
Foto van I. (Ingrid) Pfeil I. (Ingrid) Pfeil (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
 

GEZOND Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van GEZOND Haarlemmermeer
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van K. (Kasper) Sulmann K. (Kasper) Sulmann (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2019
Foto van E. (Edwin) Hagemeijer E. (Edwin) Hagemeijer (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
Foto van R. (Richard) Kenselaar R. (Richard) Kenselaar (Fractieassistent) vanaf 10-01-2019
 

College B&W

Orgaan informatie

Logo van College B&W

Leden

Foto van W. (Mieke) Booij-van Eck (PvdA) W. (Mieke) Booij-van Eck (PvdA) (Wethouder) vanaf 10-01-2019
Foto van J.N.J. (Jurgen) Nobel (VVD) J.N.J. (Jurgen) Nobel (VVD) (Wethouder) vanaf 10-01-2019
Foto van A.J.H.T.H. (Ap) Reinders (HAP) A.J.H.T.H. (Ap) Reinders (HAP) (Wethouder) vanaf 10-01-2019
Foto van M.H. (Marja) Ruigrok (VVD) M.H. (Marja) Ruigrok (VVD) (Wethouder) vanaf 10-01-2019
Foto van M.L. (Mariette) Sedee-Schuitemaker (CDA) M.L. (Mariette) Sedee-Schuitemaker (CDA) (Wethouder) vanaf 10-01-2019
Foto van M. (Marjolein) Steffens-van de Water (HAP) M. (Marjolein) Steffens-van de Water (HAP) (Wethouder) vanaf 10-01-2019
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van J.A. (Jaap) Baars J.A. (Jaap) Baars (Raadsadviseur)
Foto van M. (Margo) Rosdorff M. (Margo) Rosdorff (Secretaris Rekenkamer)
Foto van H. (Hester) Martin H. (Hester) Martin (Assistent-griffier)
Foto van S. (Sanne) Redeker S. (Sanne) Redeker (Assistent-griffier)
Foto van M. (Marianne) Vercouteren M. (Marianne) Vercouteren (Secretaresse)
 

Jongerengemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Jongerengemeenteraad

Leden

Foto van Michelle Westmaas Michelle Westmaas (Voorzitter) vanaf 19-09-2019
Foto van Hester Martin Hester Martin (Griffier) vanaf 01-01-2019
Foto van Kirsten van Tol Kirsten van Tol (Secretaris/vice-voorzitter) vanaf 19-09-2019
Foto van Guylian van Waard Guylian van Waard (Penningmeester) vanaf 19-09-2019
Foto van Laura Anastacio Beco Laura Anastacio Beco (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 02-10-2019
Foto van Yayden Gauri Yayden Gauri (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Marit de Goede Marit de Goede (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Nataliya Hoek Nataliya Hoek (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Tim Kool Tim Kool (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Raphael Kurun Raphael Kurun (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Julia Pieters Julia Pieters (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Lucas Rib Lucas Rib (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Lara Seme Lara Seme (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Demi van der Veldt Demi van der Veldt (Lid Jongerengemeenteraad) vanaf 19-09-2019
Foto van Algo Ellensburg Algo Ellensburg (Ambtelijk contactpersoon) vanaf 02-01-2019
Foto van Noor Wouterse Noor Wouterse (Onafhankelijke begeleider) vanaf 01-01-2019
Foto van Mark Achterbergh-Copier Mark Achterbergh-Copier (Ambassadeur) vanaf 10-01-2019
Foto van Charlotte van der Meij Charlotte van der Meij (Ambassadeur) vanaf 10-01-2019
Foto van Tjarda Reesink Tjarda Reesink (Ambassadeur) vanaf 10-01-2019
Foto van Abdul Salhi Abdul Salhi (Ambassadeur) vanaf 10-01-2019