Raadsleden

Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Fractie informatie

Logo van Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Leden

Foto van O. (Onno) Hoes O. (Onno) Hoes (Voorzitter)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
7

Leden

Foto van J.N.J. (Jurgen) Nobel (VVD) J.N.J. (Jurgen) Nobel (VVD) (Fractievoorzitter)
Foto van E. (Erik) Boscher E. (Erik) Boscher (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van M. (Marco) Jonkhout M. (Marco) Jonkhout (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van R. (Rob) Koster R. (Rob) Koster (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van H. (Henk) Kuipers H. (Henk) Kuipers (Raadslid) tot 31-12-2018
 

HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)

Fractie informatie

Logo van HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van J.G. (Johan) Rip J.G. (Johan) Rip (Fractievoorzitter)
Foto van T. (Tim) van Essen T. (Tim) van Essen (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van C. (Chris) Groothand C. (Chris) Groothand (Raadslid) tot 11-01-2018
Foto van H.J.C. (Henk) van Steenis H.J.C. (Henk) van Steenis (Fractieassistent) tot 11-01-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van S. (Steffe) Bak S. (Steffe) Bak (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van T.M. (Dick) Blom T.M. (Dick) Blom (Raadslid)
Foto van A. (Arie) Noomen A. (Arie) Noomen (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van E.J. (Erik) van der Peet E.J. (Erik) van der Peet (Fractieassistent) tot 31-12-2018
 

Forza! Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van Forza! Haarlemmermeer
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van P.C.I. (Paul) Meijer P.C.I. (Paul) Meijer (Fractievoorzitter)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van M.E. (Maaike) Ballieux-Hamel M.E. (Maaike) Ballieux-Hamel (Fractievoorzitter) vanaf 07-06-2018
Foto van N.F. Mulder N.F. Mulder (Fractievoorzitter) tot 07-06-2018
Foto van M.E. (Maaike) Ballieux-Hamel M.E. (Maaike) Ballieux-Hamel (Raadslid) tot 07-06-2018
Foto van C.H.M. (Els) Berk C.H.M. (Els) Berk (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van P.J.M. (Piet) Schouten P.J.M. (Piet) Schouten (Raadslid) vanaf 07-06-2018
Foto van P.J.M. (Piet) Schouten P.J.M. (Piet) Schouten (Fractieassistent) tot 07-06-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
6

Leden

Foto van J.C. (Joost) Koomen J.C. (Joost) Koomen (Fractievoorzitter)
Foto van D. (Denise) Abbas D. (Denise) Abbas (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van K. (Karin) Bouman K. (Karin) Bouman (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van J.J.J. (John) Jhinnoe J.J.J. (John) Jhinnoe (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van J.P. (Pablo) Meegdes J.P. (Pablo) Meegdes (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van M.C.N. (Martin) Meiland M.C.N. (Martin) Meiland (Raadslid) tot 31-12-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van C.H. (Chris) Vonk C.H. (Chris) Vonk (Fractievoorzitter) tot 31-12-2018
Foto van L. (Fien) Eveleens-van Andel L. (Fien) Eveleens-van Andel (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van W.J.J.M. (Willem) Klijn W.J.J.M. (Willem) Klijn (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van A.L.M. (Bert) den Elzen A.L.M. (Bert) den Elzen (Fractieassistent) tot 31-12-2018
Foto van W. (Wil) Landzaat-Kingma W. (Wil) Landzaat-Kingma (Fractieassistent) tot 31-12-2018
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van A.J. (Arjo) van Bezooijen A.J. (Arjo) van Bezooijen (Fractievoorzitter) tot 31-12-2018
Foto van H. (Dick) den Butter H. (Dick) den Butter (Fractieassistent) tot 31-12-2018
Foto van J.P.H. (Koos) de Vries J.P.H. (Koos) de Vries (Fractieassistent) tot 31-12-2018
 

EEN Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van EEN Haarlemmermeer
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van H.P. (Hans) Spijker H.P. (Hans) Spijker (Fractievoorzitter)
Foto van L.C.J. Chevallerau L.C.J. Chevallerau (Fractieassistent) tot 20-02-2018
 

SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)

Fractie informatie

Logo van SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van M.L. (Rinus) Beusenberg M.L. (Rinus) Beusenberg (Fractievoorzitter)
Foto van I. (Ingrid) Pfeil I. (Ingrid) Pfeil (Fractieassistent) tot 31-12-2018
 

Onafhankelijk Liberaal

Fractie informatie

Logo van Onafhankelijk Liberaal
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van C. (Kees) van der Linden C. (Kees) van der Linden (Raadslid) tot 31-12-2018
Foto van D.A.A. (Dave) Bakker-du Plessis D.A.A. (Dave) Bakker-du Plessis (Fractieassistent) tot 31-12-2018
Foto van J. (Jos) van Klaveren J. (Jos) van Klaveren (Fractieassistent) tot 31-12-2018
 

CDVP (Christen-Democratische Volkspartij)

Fractie informatie

Logo van CDVP (Christen-Democratische Volkspartij)
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van M.P. (Anneke) van der Helm-Chandansingh M.P. (Anneke) van der Helm-Chandansingh (Fractievoorzitter) tot 31-12-2018
Foto van M. (Marc) Boerop M. (Marc) Boerop (Fractieassistent) tot 31-12-2018
Foto van G.M. (Gert) Kroon G.M. (Gert) Kroon (Fractieassistent) tot 07-11-2018
 

Lid Van der Veer

Fractie informatie

Logo van Lid Van der Veer

Leden

Foto van A. (Anneke) van der Veer A. (Anneke) van der Veer (Raadslid) tot 20-09-2018
 

Lid De Ruiter

Fractie informatie

Logo van Lid De Ruiter
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van A. (Bert) de Ruiter A. (Bert) de Ruiter (Raadslid) vanaf 20-09-2018tot 31-12-2018
 

College B&W

Orgaan informatie

Logo van College B&W

Leden

Foto van A. (Adam) Elzakalai A. (Adam) Elzakalai (Wethouder) tot 31-12-2018
Foto van T.C.M. (Tom) Horn (PvdA) T.C.M. (Tom) Horn (PvdA) (Wethouder) tot 31-12-2018
Foto van J.C.W. (John) Nederstigt (D66) J.C.W. (John) Nederstigt (D66) (Wethouder) tot 31-12-2018
Foto van A.J.H.T.H. (Ap) Reinders (HAP) A.J.H.T.H. (Ap) Reinders (HAP) (Wethouder) tot 31-12-2018
Foto van D.D. (Derk) Reneman (VVD) D.D. (Derk) Reneman (VVD) (Wethouder) tot 31-12-2018
Foto van M. (Marjolein) Steffens-van de Water (HAP) M. (Marjolein) Steffens-van de Water (HAP) (Wethouder) tot 31-12-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van J.A. (Jaap) Baars J.A. (Jaap) Baars (Raadsadviseur)
Foto van M. (Margo) Rosdorff M. (Margo) Rosdorff (Secretaris Rekenkamer)
Foto van H. (Hester) Martin H. (Hester) Martin (Assistent-griffier)
Foto van S. (Sanne) Redeker S. (Sanne) Redeker (Assistent-griffier)
Foto van B. (Bart) Smeulders B. (Bart) Smeulders (Assistent-griffier) vanaf 03-09-2018
Foto van M. (Marianne) Vercouteren M. (Marianne) Vercouteren (Secretaresse)