Raadsleden

Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Fractie informatie

Logo van Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Leden

Foto van O. (Onno) Hoes O. (Onno) Hoes (Voorzitter) vanaf 28-11-2017
Foto van Th.L.N. (Theo) Weterings Th.L.N. (Theo) Weterings (Voorzitter) tot 28-11-2017
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2017
7

Leden

 

HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)

Fractie informatie

Logo van HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
Aantal zetels op 31-12-2017
6

Leden

Foto van J.G. (Johan) Rip J.G. (Johan) Rip (Fractievoorzitter)
Foto van T. (Tim) van Essen T. (Tim) van Essen (Raadslid)
Foto van A. (Abdelaziz) Salhi A. (Abdelaziz) Salhi (Raadslid) vanaf 09-02-2017
Foto van B. van der Erve B. van der Erve (Raadslid) tot 09-02-2017
Foto van H.J.C. (Henk) van Steenis H.J.C. (Henk) van Steenis (Fractieassistent)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2017
4

Leden

Foto van S. (Steffe) Bak S. (Steffe) Bak (Raadslid)
Foto van T.M. (Dick) Blom T.M. (Dick) Blom (Raadslid)
Foto van A. (Arie) Noomen A. (Arie) Noomen (Raadslid)
Foto van E.J. (Erik) van der Peet E.J. (Erik) van der Peet (Fractieassistent)
 

Forza! Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van Forza! Haarlemmermeer
Aantal zetels op 31-12-2017
2

Leden

Foto van P.C.I. (Paul) Meijer P.C.I. (Paul) Meijer (Fractievoorzitter)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2017
3

Leden

Foto van N.F. Mulder N.F. Mulder (Fractievoorzitter)
Foto van C.H.M. (Els) Berk C.H.M. (Els) Berk (Raadslid) tot 12-01-2017
Foto van C.H.M. (Els) Berk C.H.M. (Els) Berk (Raadslid) vanaf 21-09-2017
Foto van P.J.M. (Piet) Schouten P.J.M. (Piet) Schouten (Fractieassistent) vanaf 21-09-2017
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2017
6

Leden

Foto van J.C. (Joost) Koomen J.C. (Joost) Koomen (Fractievoorzitter)
Foto van D. (Denise) Abbas D. (Denise) Abbas (Raadslid)
Foto van K. (Karin) Bouman K. (Karin) Bouman (Raadslid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2017
4

Leden

Foto van C.H. (Chris) Vonk C.H. (Chris) Vonk (Fractievoorzitter)
Foto van R. Bruijnes R. Bruijnes (Fractieassistent) tot 02-03-2017
Foto van A.L.M. (Bert) den Elzen A.L.M. (Bert) den Elzen (Fractieassistent)
Foto van W. (Wil) Landzaat-Kingma W. (Wil) Landzaat-Kingma (Fractieassistent)
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

Foto van A.J. (Arjo) van Bezooijen A.J. (Arjo) van Bezooijen (Fractievoorzitter)
Foto van H. (Dick) den Butter H. (Dick) den Butter (Fractieassistent)
Foto van J.P.H. (Koos) de Vries J.P.H. (Koos) de Vries (Fractieassistent)
 

EEN Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van EEN Haarlemmermeer
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

Foto van H.P. (Hans) Spijker H.P. (Hans) Spijker (Fractievoorzitter)
Foto van L.C.J. Chevallerau L.C.J. Chevallerau (Fractieassistent)
Foto van F. de Zwart-Muller F. de Zwart-Muller (Fractieassistent) vanaf 30-03-2017tot 11-07-2017
 

SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)

Fractie informatie

Logo van SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

Foto van M.L. (Rinus) Beusenberg M.L. (Rinus) Beusenberg (Fractievoorzitter)
Foto van I. (Ingrid) Pfeil I. (Ingrid) Pfeil (Fractieassistent)
 

Onafhankelijk Liberaal

Fractie informatie

Logo van Onafhankelijk Liberaal
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

Foto van D.A.A. (Dave) Bakker-du Plessis D.A.A. (Dave) Bakker-du Plessis (Fractieassistent)
Foto van J. (Jos) van Klaveren J. (Jos) van Klaveren (Fractieassistent) vanaf 08-06-2017
 

CDVP (Christen-Democratische Volkspartij)

Fractie informatie

Logo van CDVP (Christen-Democratische Volkspartij)
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

Foto van M. (Marc) Boerop M. (Marc) Boerop (Fractieassistent)
Foto van G.M. (Gert) Kroon G.M. (Gert) Kroon (Fractieassistent) vanaf 06-07-2017
 

Lid Van der Veer

Fractie informatie

Logo van Lid Van der Veer
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van J.A. (Jaap) Baars J.A. (Jaap) Baars (Raadsadviseur)
Foto van M. (Margo) Rosdorff M. (Margo) Rosdorff (Secretaris Rekenkamer)
Foto van L. (Lianne) Brinkman L. (Lianne) Brinkman (Assistent-griffier) tot 18-06-2017
Foto van H. (Hester) Martin H. (Hester) Martin (Assistent-griffier) vanaf 01-09-2017
Foto van S. (Sanne) Redeker S. (Sanne) Redeker (Assistent-griffier)
Foto van R.J. (Ruben) Sombroek R.J. (Ruben) Sombroek (Assistent-griffier)
Foto van M. (Marianne) Vercouteren M. (Marianne) Vercouteren (Secretaresse)