Raadsleden

Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Fractie informatie

Logo van Voorzitter Gemeenteraad en Griffier

Leden

 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van J.N.J. (Jurgen) Nobel (VVD) J.N.J. (Jurgen) Nobel (VVD) (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van A. Bok A. Bok (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van E. (Erik) Boscher E. (Erik) Boscher (Raadslid)
Foto van S.C.K. van Dijk S.C.K. van Dijk (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van A. (Adam) Elzakalai A. (Adam) Elzakalai (Raadslid) tot 24-04-2014
Foto van R. (Rob) Koster R. (Rob) Koster (Raadslid)
Foto van H. (Henk) Kuipers H. (Henk) Kuipers (Raadslid)
Foto van H. van de Loo-Erven H. van de Loo-Erven (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van M.W. Mees M.W. Mees (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van D.D. (Derk) Reneman (VVD) D.D. (Derk) Reneman (VVD) (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van A. Slotboom A. Slotboom (Raadslid) tot 27-03-2014
 

HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)

Fractie informatie

Logo van HAP (Haarlemmermeerse Actieve Politiek)
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van J.G. (Johan) Rip J.G. (Johan) Rip (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van M. (Marjolein) Steffens-van de Water (HAP) M. (Marjolein) Steffens-van de Water (HAP) (Fractievoorzitter) tot 24-04-2014
Foto van T. (Tim) van Essen T. (Tim) van Essen (Raadslid)
Foto van P. van Groenigen P. van Groenigen (Raadslid) tot 06-05-2014
Foto van S. (Sophie) van de Meeberg S. (Sophie) van de Meeberg (Raadslid) vanaf 05-06-2014
Foto van B. van der Erve B. van der Erve (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van E.A. Wensing-Weber E.A. Wensing-Weber (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van H.J.C. (Henk) van Steenis H.J.C. (Henk) van Steenis (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van A.J.H.T.H. (Ap) Reinders (HAP) A.J.H.T.H. (Ap) Reinders (HAP) (Wethouder) vanaf 24-04-2014tot 24-04-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van S. (Steffe) Bak S. (Steffe) Bak (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van T.M. (Dick) Blom T.M. (Dick) Blom (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Q. Haneveld Q. Haneveld (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van A. Koster A. Koster (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van F.H. van der Kwast F.H. van der Kwast (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van A. (Arie) Noomen A. (Arie) Noomen (Raadslid)
Foto van F.J.A. Clabbers F.J.A. Clabbers (Fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van H.C.M. (Herman) Koning H.C.M. (Herman) Koning (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014tot 20-11-2014
Foto van E.J. (Erik) van der Peet E.J. (Erik) van der Peet (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
 

Forza! Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van Forza! Haarlemmermeer
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van P.C.I. (Paul) Meijer P.C.I. (Paul) Meijer (Fractievoorzitter)
Foto van C.M. de Bree C.M. de Bree (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van C. (Kees) van der Linden C. (Kees) van der Linden (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 19-11-2014
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van N.F. Mulder N.F. Mulder (Fractievoorzitter) vanaf 15-05-2014
Foto van H. Tuning H. Tuning (Fractievoorzitter) tot 07-05-2014
Foto van M.E. (Maaike) Ballieux-Hamel M.E. (Maaike) Ballieux-Hamel (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van C.H.M. (Els) Berk C.H.M. (Els) Berk (Raadslid)
Foto van R.K. Soehawan R.K. Soehawan (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van G.J.A. Bruijnzeels G.J.A. Bruijnzeels (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van G. Jansen G. Jansen (Fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van P.C. de Ruiter P.C. de Ruiter (Fractieassistent) tot 27-03-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van J.C. (Joost) Koomen J.C. (Joost) Koomen (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van D. (Denise) Abbas D. (Denise) Abbas (Raadslid)
Foto van J.D. van Belle J.D. van Belle (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van K. (Karin) Bouman K. (Karin) Bouman (Raadslid)
Foto van J.J.J. (John) Jhinnoe J.J.J. (John) Jhinnoe (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J.P. (Pablo) Meegdes J.P. (Pablo) Meegdes (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van M.C.N. (Martin) Meiland M.C.N. (Martin) Meiland (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van J.C.W. (John) Nederstigt (D66) J.C.W. (John) Nederstigt (D66) (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 24-04-2014
Foto van R.F. de Nooijer R.F. de Nooijer (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van M. Fleminks M. Fleminks (Fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van C.N.A. Kreike C.N.A. Kreike (Fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van C.E. de Zeeuw C.E. de Zeeuw (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van C.H. (Chris) Vonk C.H. (Chris) Vonk (Fractievoorzitter)
Foto van L. (Fineke) Eveleens-van Andel L. (Fineke) Eveleens-van Andel (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 27-03-2014
Foto van L. (Fien) Eveleens-van Andel L. (Fien) Eveleens-van Andel (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van T.C.M. (Tom) Horn (PvdA) T.C.M. (Tom) Horn (PvdA) (Raadslid) tot 24-04-2014
Foto van W.J.J.M. (Willem) Klijn W.J.J.M. (Willem) Klijn (Raadslid) vanaf 18-12-2014
Foto van F. Sidali F. Sidali (Raadslid) tot 18-12-2014
Foto van R. Bruijnes R. Bruijnes (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van R.P. (Remco) Bruijnes R.P. (Remco) Bruijnes (Fractieassistent) tot 24-04-2014
Foto van A.L.M. (Bert) den Elzen A.L.M. (Bert) den Elzen (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van W.J.J.M. (Willem) Klijn W.J.J.M. (Willem) Klijn (Fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van W. (Wil) Landzaat-Kingma W. (Wil) Landzaat-Kingma (Fractieassistent)
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van A.J. (Arjo) van Bezooijen A.J. (Arjo) van Bezooijen (Fractievoorzitter)
Foto van H. (Dick) den Butter H. (Dick) den Butter (Fractieassistent)
Foto van J.P.H. (Koos) de Vries J.P.H. (Koos) de Vries (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van N.B. Zwaneveld N.B. Zwaneveld (Fractieassistent)
 

EEN Haarlemmermeer

Fractie informatie

Logo van EEN Haarlemmermeer
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van H.P. (Hans) Spijker H.P. (Hans) Spijker (Fractievoorzitter)
Foto van L.C.J. Chevallerau L.C.J. Chevallerau (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van A. de Haan-Wiechels A. de Haan-Wiechels (Fractieassistent) tot 23-01-2014
Foto van P.J.H. Louman P.J.H. Louman (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014tot 03-09-2014
 

SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)

Fractie informatie

Logo van SRH (Sociaal Rechts Haarlemmermeer)
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van M.L. (Rinus) Beusenberg M.L. (Rinus) Beusenberg (Fractievoorzitter)
Foto van I. (Ingrid) Pfeil I. (Ingrid) Pfeil (Fractieassistent)
Foto van B.A. Puls B.A. Puls (Fractieassistent) tot 27-03-2014
 

Onafhankelijk Liberaal

Fractie informatie

Logo van Onafhankelijk Liberaal
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van C. (Kees) van der Linden C. (Kees) van der Linden (Raadslid) vanaf 20-11-2014
 

CDVP (Christen-Democratische Volkspartij)

Fractie informatie

Logo van CDVP (Christen-Democratische Volkspartij)
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van B.J.T. Bendervoet B.J.T. Bendervoet (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van M. (Marc) Boerop M. (Marc) Boerop (Fractieassistent) vanaf 24-04-2014
Foto van G.M. (Gert) Kroon G.M. (Gert) Kroon (Fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van G.M. (Gert) Kroon G.M. (Gert) Kroon (Fractieassistent) tot 27-03-2014
 

DH (Democraten Haarlemmermeer)

Fractie informatie

Logo van DH (Democraten Haarlemmermeer)

Leden

Foto van M.M. Setz M.M. Setz (Fractievoorzitter) tot 27-03-2014
Foto van W. Freeman W. Freeman (Fractieassistent) tot 27-03-2014
 

College B&W

Orgaan informatie

Logo van College B&W

Leden

Foto van A. (Adam) Elzakalai A. (Adam) Elzakalai (Wethouder) vanaf 24-04-2014
Foto van T.C.M. (Tom) Horn (PvdA) T.C.M. (Tom) Horn (PvdA) (Wethouder) vanaf 24-04-2014
Foto van J.C.W. (John) Nederstigt (D66) J.C.W. (John) Nederstigt (D66) (Wethouder) vanaf 24-04-2014
Foto van A.J.H.T.H. (Ap) Reinders (HAP) A.J.H.T.H. (Ap) Reinders (HAP) (Wethouder) vanaf 24-04-2014
Foto van D.D. (Derk) Reneman (VVD) D.D. (Derk) Reneman (VVD) (Wethouder) vanaf 24-04-2014
Foto van M. (Marjolein) Steffens-van de Water (HAP) M. (Marjolein) Steffens-van de Water (HAP) (Wethouder) vanaf 24-04-2014
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van J.A. (Jaap) Baars J.A. (Jaap) Baars (Raadsadviseur)
Foto van M. (Margo) Rosdorff M. (Margo) Rosdorff (Secretaris Rekenkamer)
Foto van A.M.R. Bentschap Knook A.M.R. Bentschap Knook (Assistent-griffier)
Foto van L. (Lianne) Brinkman L. (Lianne) Brinkman (Assistent-griffier)
Foto van Philippine de Boer Philippine de Boer (Secretaresse) tot 31-07-2014
Foto van M. (Marianne) Vercouteren M. (Marianne) Vercouteren (Secretaresse)